این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :


ایکس باکسی بدون هارد و بدون Blue ray

ایکس باکسی بدون هارد و بدون Blue ray


زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
 
گزارش شده که مایکروسافت در ماه آینده یک دستگاه جدید Xbox One S بدون دیسک را عرضه خواهد کرد.  مایکروسافت نسخه ای بی سی دی "Xbox One S All_Digital Edition" را منتشر خواهد کرد که انتظار می رود در اواسط ماه آوریل در دسترس قرار گیرد. گفته می شود این کنسول جدید در ماه مه در فروشگاه ها موجود خواهد بود 
 
 همچنین شایعه شده  که مایکروسافت گزینه ای برای این کنسول با بازی های پیش نصب شده ارائه خواهد داد ، بنابراین صاحبان جدید Xbox می توانند بازی هایی را که می خواهند روی کنسول نصب شوند را انتخاب می کنند.
 
اگر شایعه ها درست باشد، Xbox One S بدون هارد تولیدی مایکروسافت برای نسخه های دیجیتالی بازی طراحی شده است. در واقع احتمالا به این معنی است که این کنسول جدید ارزانتر از Xbox One S موجود است، زیرا درایو Blu_ray که پر هزینه است حذف می شود. همچنین برای سرویس هایی مانند Xbox Game Pass، که بازی های دیجیتالی را عرضه می کنند، طراحی شده است.
 
مایکروسافت به شدت در حال فشار به بخش Xbox Game Pass، که همان سرویس اشتراکی بازی هاست که دسترسی به بیش از 100 بازی ایکس باکس را فراهم می کند که سازنده نرم افزار حتی شروع به پخش اولین بازی های استودیوی بازی های ایکس باکس مانند Sea of ​​Thieves و Crackdown 3 را در Xbox Game Pass در همان زمان به عنوان تاریخ عرضه محصولات خرده فروشی خود آغاز کند. 
 
مایکروسافت همچنین سرویس پخش بازی xCloud خود را آماده می کند . این سرویس از سخت افزار Xbox One S در سرورها استفاده می کند و بازی ها را به رایانه ها، کنسول ها و دستگاه های تلفن همراه منتقل می کند. مایکروسافت در اواخر امسال قصد دارد آزمایشهای عمومی xCloud را آغاز کند، در واقع نسخه دیجیتال Xbox One S مناسب این سرویس خواهد بود.

این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :