این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :


روش خاص  لیفت صورت با نخ

روش خاص لیفت صورت با نخ


زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
انجام لیفت صورت با نخ یک روش بدون نیاز به جراحی، ایمن و غیر تهاجمی است که پوستی لطیف، طبیعی و زیبا را به ارمغان می‌آورد. در این روش از نخ‌های مخصوصی استفاده می‌کند که استریل بوده و قابلیت جذب در پوست را دارند.
 
در حالی که لیفت با نخ بسیار سریع و سرپایی انجام می‌شود و دوره‌ی نقاهت بعد از عمل جراحی را ندارد و مهم‌ترین مزیت این روش بیهوش نکردن فرد است، همانطور که می‌دانید بیهوشی عوارض شدیدی ممکن است برای بدن به همراه داشته باشد پس برای زیبا پوست و صورت نیازمند روشی هستید، که نیاز به جراحی و بیهوشی نداشته باشد. در این روش مراقبت‌های بیمارستانی بعد از عمل نیز وجود نداردو علاوه بر از بین بردن چروک‌های روی پوست به کلاژن سازی در پوست صورت نیز کمک میکند. تقریبا در همه جا به خصوص اروپا و آمریکا لیفت با نخ متداول شده است. استفاده از نخ‌های قابل جذب آخرین و بهترین روش مطرح شده برای لیفت صورت و بدن است. 
 
این روش که ابتدا در کره جنوبی رواج و توسعه و پیشرفت نموده است، هم اکنون در بسیاری از کشور‌های پیشرفته متقاضیان بیشماری دارد، البته علت اصلی این موج تقاضای روز افزون چیزی جز آسان بودن روش کار برای بیمار و نتایج بسیار درخشان این روش تحسین برانگیز نیست.
 
لیفتینگ صورت با نخ یک روش درمان چروک پوست بوده و ضد پیری است. با بالا رفتن سن به تدریج کلاژن‌های پوست از بین می‌رود و همین هم باعث ایجاد چروک روی پوست می‌گردد، لیفتینگ صورت با نخ کلاژن‌ها را بازسازی کرده و پوست زیبا و صاف را برایتان ارائه می‌دهد.

این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :