این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :


چه رنگی برای کابینت انتخاب کنیم ؟

چه رنگی برای کابینت انتخاب کنیم ؟


زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
آشپزخانه فارغ از اینکه بخش مهمی از خانه است ، بخشی از دکوراسیون و زیبایی خانه مربوط به آشپزخانه است ، در آشپزخانه سلیقه و تجربه های خانمها در چیدمان و زیبایی آن بیشتر دیده می شود . کابینت ها در واقع دکوراسیون اصلی آشپزخانه هستند و انتخاب رنگ و استایل آن می تواند آشپزخانه شما را به شکلی زیبا در بیاورد . 
در این مطلب نکاتی را در مورد رنگ را با هم مرور می کنیم . 
 
خاکستری روشن ، رنگی خنثی و انعطاف پذیر
خاکستری روشن را در اغلب خانه های کوچک و آشپزخانه هایی با ابعاد کم استفاده می کنند، و کارشناسان معتقدند که این رنگ بسیار در بزرگتر نشان دادن فضای آشپزخانه کمک خواهد کرد. به علاوه اینکه این رنگ خنثی بوده و به راحتی با دیگر اجزا هماهنگ خواهد شد.
 
رنگ کرم  ، رنگی مدرن و آرامش بخش
این نوع از کابینت ها حس و حال مدرن بیشتری به فضای شما می دهند، رنگی آرامش بخش بوده و به شدت در کنار رویه کابینتی با رنگ مشکی و یا قهوه ای زیبایی خود را نشان خواهد داد. این رنگ مناسب برای تمامی فضاهای کوچک بوده و علاوه بر زیبایی، به بزرگتر دیده شدن فضا نیز کمک خواهد کرد.
 
رنگ قهوه ای، خاکی، قهوه ای ملایم و سوخته، گردویی
رنگ خاکی به بزرگتر نشان دادن فضای شما کمک بسیاری می کند و اگر آشپزخانه کوچکی در اختیار دارید، پیشنهاد می کنیم از این رنگ برای کابینت های خود استفاده کنید. در کنار این رنگ می توانید از وسایل استیل و نقره ای رنگ بهره بگیرید تا به زیبایی هر چه بیشتر فضای خود کمک کرده باشید.
 
 در انتخاب رنگ های قهوه ای، می توانید از یک رنگ قهوه ای با تناژ متوسط و ملایم به همراه رویه ای با رنگ کرم استفاده کنید و زیبایی دو چندان به فضای خود هدیه کنید. همچنین استفاد از دو رنگ در کابینت ها منجر به یکنواختی نشده و همیشه تازگی خود را حفظ خواهد کرد.
 
رنگ گردویی اما دارای زیبایی بسیار زیادی است، که برای آشپزخانه های بزرگ با کاشی کاری های ریز بین کابینت ها و نورپردازی مناسب، قادر است زیبایی وصف ناپذیری را در دکوراسیون آشپزخانه ایجاد کند.
 
اما در انتخاب تناژ های مختلف از رنگ قهوه ای دقت کنید، رنگ های قهوه ای تیره مانند قهوه ای سوخته تنها مناسب برای فضاهای بزرگ آن هم با نورپردازی های مناسب هستند، این نوع از رنگ های تیره به کوچکتر نشان دادن فضای شما کمک می کنند.
 
رنگ فندقی و طرح چوب ،زیبایی وصف ناپذیر
 
این نوع از کابینت ها به دلیل اینکه پیرو از سبک روستیک می باشند، حس و حال بسیاری به فضای شما می دهند. فضایی دنج که می تواند زیبایی فوق العاده ای را نیز به دکوراسیون آشپزخانه هدیه کند. برای این نوع از کابینت ها رویه ای با رنگ سیاه و یا خاکستری تیره از جنس سنگ می تواند ترکیب رنگی بسیار زیبایی ایجاد کند.
 

این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :